• Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
Angielski Polski Niemiecki

+48 510 31 30 31
info@sopotshuttle.com

Sopot Shuttle

Rezerwacja online

Wybierz wycieczkę:
Ustaw datę i czas realizacji: o godz.
Liczba pasażerów:
Koszt:

Zapytaj o szczegóły wycieczki


Dane kontaktowe
Chcesz być na bieżąco z naszymi ofertami? Zapisz się!

 

OCEAN PARK WE WŁADYSŁAWOWIE

Cena od

528 zł

za przejazd

Czas trwania:
4 Godzin

Mieszczący się we Władysławowie, otwarty w 2012 r. Ocean Park jest niezwykłą gratką dla wszystkich dzieci. Znajdą tu dla siebie mnóstwo ciekawych rzeczy, a przy tym mogą dowiedzieć się czegoś nowego.

 

Główną ekspozycję w parku stanowią modele żyjących pod wodą ssaków i ryb, które odwzorowane zostały, trzeba przyznać, z dużą dbałością o szczegóły. Jedne z nich śmieszą, inne przerażają, ale wszystkie przyciągają uwagę. Są tu więc rekiny, delfiny, foki czy ośmiornice, ale największe wrażenie robi ogromny wieloryb w naturalnej wielkości. Nie tylko dzieci, ale i rodzice muszą przy nim zadzierać głowę do góry. Warto zwiedzać park z przewodnikiem, gdyż ciekawie opowiada o poszczególnych gatunkach zwierząt i dzieciom nie powinny się znudzić jego zabawne historyjki i ciekawostki. Co więcej, może to być całkiempouczające, nawet dla dorosłych i może dzięki temu nabiorą więcej szacunku dla podwodnego życia.

 

Ale oczywiście cała ta nauka nie byłaby wiele warta, gdyby nie możliwość zabawy. Na szczęście w Ocean Park jest jej pod dostatkiem, głównie za sprawą wielkiego placu, na którym stoją różne huśtawki, zjeżdżalnie, trampoliny i mnóstwo innych tak uwielbianych przez dzieci przyrządów. Można też spróbować swoich sił na ściankach wspinaczkowych. Wszystko to sprawia, że dzieci na pewno chętnie spędzą tu wiele czasu. Na miejscu jest też bar i sklepik z pamiątkami, więc może to być naprawdę miła wyprawa dla rodzin spędzających akuratwczasy z dzieckiem nad morzem, albo też pomysł na pouczającą wycieczkę .

 

 


Cennik usługi

Ilość osób Cena
1-4 132 € 528 zł
5-8 144 € 576 zł

* Cena za grupę osób jako jeden przejazd     * W cenie dostępne są foteliki dla dzieci